Kapat

‘Alemin Kıralı’ Dizisindeki Obenin Son Hali

‘Alemin Kıralı’ dizisinde canlandırdığı Oben karakteri ile hafızalara kazınan Birsu Demir değişimi ile şaşırttı. Birsu, dizinin izleyici ile buluştuğu 2011’de 12 yaşındaydı…

Şimdi 20’li yaşlarının başında bir genç kız olan Birsu Demir, fotoğrafını Instagram’da takipçileri ile paylaştı. Demir, fotoğrafın altına “Make up artist kankanız varsa, şanslısınızdır” notunu düştü.

Dönemin modasına uygun saçları ile bacak bacak üstüne atıp poz veren bu genç adamı tanıdınız mı? O şimdi çok ünlü bir oyuncu…

Fotoğraftaki kişi Berkay Ateş… Ünlü oyuncu bu fotoğrafı “18 yaşındaydım. Kaleciydim. Gianluigi Buffon hayranıydım.Hala hayranıyım.” notu ile paylaştı.

Dönemin modasına uyup, çizgili kazak altına ekoseli gömlek giyerek objektife poz veren bu genç adamı tanıyabildiniz mi? Gamzeleri onu ele veriyor!

Fotoğraftaki kişi oyuncu Hande Erçel’in popçu sevgilisi Murat Dalkılıç…

Fotoğraf çekildiğinde henüz ilkokul çağında bile olmayan bu küçük adamı tanıyabildiniz mi? O sahnelerin aranan isimlerinden…

Fotoğrafın sahibi Aydın. ‘Kuşum Aydın’ olarak tanınan şarkıcı, yıllar öncesine ait fotoğrafı Instagram sayfasında paylaştı.

Kucağında yavru köpeği, etrafa kızgın gözlerle bakan bu küçük adamı tanıyabildiniz mi?

Fotoğrafın sahibi Türkiye’nin en ünlü komedyenlerinden Okan Bayülgen… Bayülgen, çocukluk fotoğrafını “Bir tek köpeğini seviyor ve de kızgın herkese!” notu ile paylaştı.

Popüler Yazılar

    DAHA FAZLA GÖSTER