Kapat

28 Günlük Evliydi Gece Eve Geldiğinde Gördüğü Şey Şok Etti

Antalya’da yaşayan Ramazan Karadeniz’in Mayıs ayında evlendiği aynı yaştaki F.C. Karadeniz, nikahtan 28 gün sonra 14 bin liralık altın ve evdeki tüm eşyaları alarak kayıplara karıştı. Antalya’nın Manavgat ilçesinde 42 yaşındaki Ramazan Karadeniz, mayıs ayında evlendiği aynı yaştaki F.C. Karadeniz, nikahtan 28 gün sonra 13- 14 bin liralık altın ve evdeki tüm eşyaları alıp ortadan kayboldu. Boşanma davası açan Karadeniz, eşinin başka bir erkek aracılığıyla kendisini tehdit ettiğini iddia ederek, Su içmek için bir bardak bile bırakmamış dedi.

TÜM EŞYALARI KAMYONETE YÜKLEDİ

Alanya’nın Okurcalar Mahallesinde bir otel mutfağında çalışan Ramazan Karadeniz, geçen yıl arkadaşları aracılığıyla F.C. ile tanıştı. Bir süre arkadaşlık eden ikili Mayıs ayında Manavgat’ta evlendi. F.C. Karadeniz, 19 Haziran akşamı eşi iş yerindeyken iddiaya göre evde bulunan tüm eşyaları bir kamyonete yükledi. Komşularına evden taşındıklarını söyleyen F.C. Karadeniz, eşinin haberi olduğunu da belirtti. Aynı gece saat 01.00 sıralarında işten geldiğinde büyük şok yaşadığını söyleyen Ramazan Karadeniz, Eşimle aramda herhangi bir sorun yoktu. Nişan yaptık, ailesinden istedim ve 22 Mayısta nikah kıydıktan 28 gün sonra evi terk etti.

Bütün eşyalarla birlikte 13- 14 bin liralık altını da almış gitmiş. Eşyaları yüklerken komşulara da Taşınacağız, eşimin de haberi var demiş. Evde hiçbir şey bırakmamış. Su içmek için bir bardak bile bırakmamış, hepsini götürmüş dedi. Bu olayın ardından eşinin ailesini arayarak durumu anlattığını kaydeden Ramazan Karadeniz, Ailesi Bizim böyle bir evladımız yok diyor. Şimdi M. diye birisi aracılığıyla beni tehdit ediyor. M. adlı kişi bana tehdit mesajları gönderiyor. Ben 22 yıl cezaevinde yattım, seni vurup yine yatarım diye mesaj gönderiyor diye konuştu.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUM

Boşanma davası açtığını aktaran Ramazan Karadeniz, adli tatil nedeniyle davanın eylül ayında görülmeye başlayacağını kaydederek, Ayrıca M. denilen şahısla beni tehdit ettikleri için savcılığa suç duyurusunda bulundum dedi. Ramazan Karadeniz, boşanma davası açtığı eşinin, avukatına, Boşanmayacağım, onu süründüreceğim dediğini de söyledi.

Popüler Yazılar

    DAHA FAZLA GÖSTER