Önce Kadın, Sadece Kadın...

Sizden Hoşlandığını Anlamanın 5 Yolu
15.01.2013 Salı 15:34

Karşınızdaki kişi sizden hoşlanıyor mu merak ediyorsanız, bunu anlamın 5 yolunu sizlere aşağıdaki yazımızda sunuyoruz.

Sizden Hoşlandığını Anlamanın 5 Yolu

Bu 5 yolu dikkatli bir şekilde okuyarak, karşınızdaki kişinin hal ve hareketlerini gözlemledikten sonra onun sizden hoşlanıp, hoşlanmadığını anlayabilirsiniz. Genellikle hepimizin aklında tek bir soru vardır, ‘Acaba beni seviyor mu?’ Sizlerde bu sorunun cevabını öğrenmek istiyorsanız, aşağıdaki yazımızı mutlaka ama mutlaka okumalısınız.

Sizden hoşlandığını anlamanın 5 yolu

Bir ilişkiye başladığınızda ya da başlama arefesinde içinizi durmadan kemiren bir soru vardır? Hoşlandığınız erkek gerçekten sizden hoşlanıyor mu? İşte bunu anlamanız için gerekli 5 tüyo…

Rol mü yapıyor yoksa size olan ilgisi gerçek mi?

Durmadan size gülümsüyorsa…
Eğer bir erkek sizden gerçekten hoşlanıyorsa, hiç durmadan gülümseyecektir. Genelde erkekler hepimizin bildiği gibi, hislerini söze dökme özürlüsüdür. Ancak size normalden fazla gülümsemeye başlamışsa anlayın ki kalbi hızlı atıyor.

Durduk yere laf açıyorsa…
İşte size olan ilgisini ispat edecek bir davranış daha; o sessiz adam gidip yerine her fırsatta konuşma bahanesi yaratan biri geldiyse, olay tamam demektir. Erkeler ilgilerini en çok kendi üzerlerine ilgiyi çekerek hissettirirler. İlginç ama gerçek.

Size başkalarından farklı bir şekilde bakıyorsa
Bu bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanızın en bilindik yöntemidir. Size bakarken bakışı anlamlıdır artık, sıradan insanlara baktığından daha değişik bir ifadeyl ebakıyordur. Ve bakışlarını sizinkiyle kesiştirmeye çalışır. Bunlar çoğu zaman söylenebilecek sözlerden daha anlamlıdır.

Hiç durmadan sizi izliyorsa…
Siz önünden geçip gitseniz bile sizi izliyorsa, aniden kafanızı döndüğünüzde onu sizi izlerken yakalıyorsanız…Daha ne diyelim artık, Allah tamamına erdirsin!

Sizi etkilemeye çalışıyorsa…
Her zamankinden farklı bir şıklık içinde etrafınızda dolanıp, güzel parfümler sıkıyor ve de çok hoş jestlerde bulunuyorsa, ee etrafınızda da başka bir kız yoksa mutlaka sizi etkilemeye çalışır. Bir erkek mutlaka ama mutlaka hoş davranışlarla hoşlandığı kızı etkilemek ister.

Advertorial
Ana Sayfa | Reklam | Künye | İletişim
Copyright © 2011 Her Hakkı Saklıdır.
Diğer Projelerimiz: