Önce Kadın, Sadece Kadın...

Hangi Burçla Daha Uyumlusunuz?
08.05.2013 Çarşamba 09:27

Hangi burç ile daha uyumlu olduğunuzu, bu yazı sayesinde öğrenebilirsiniz.

Hangi Burçla Daha Uyumlusunuz?

Koç

Koç kadınları en ideal aşkı Terazi burcu erkeklerle yaşamaktadır. Fakat evlilikte yay ve aslan burcu erkekleri daha ideal bir eş olmaktadır. Aslan ve oğlak burcu ise en iyi arkadaşlarıdır.

Boğa

Boğa kadınları en ideal aşkı akrep burcu erkeklerle yaşamalarına rağmen evlilikte oğlak burcu erkekleri daha ideal bir eş olarak karşımıza çıkar.Aslan burcu boğa burcunun en iyi arkadaşıdır.

İkizler 

İkizler kadınları en ideal aşkı yine kendi burcundan olan erkeklerle yaşamaktadır. Fakat evlilikte aslan ya da kova burcu erkekleri daha ideal bir eş olmaktadır.İkizler ve yengeç burcu olanlar ise en iyi arkadaşları arasında yerlerini alır.

Yengeç 

Yengeç kadınları için aşk yelpazesi daha geniştir. Terazi, aslan ve akrep burcu erkekleri ile ideal aşklar yaşayabilirler. Fakat evlilikte boğa ya da akrep burcu erkekleri daha ideal bir eş olarak karşılarına çıkar. En iyi arkadaşları ise ikizler ve ya burcu olanlardır.

Aslan 

Aslan kadınları ikizler ve yengeç burcu erkeklerle ideal aşklar yaşarken evlilikte yengeç erkekleri yerine ikizler ve koç burcu erkekleri daha ideal bir eş olarak karşılarına çıkar. En iyi arkadaşları ise oğlak ve boğa burcu olan kişiler arasından çıkar.

Başak  

Başak kadınları ideal aşkı, ideal evliliği ve arkadaşları yine kendi burcundan olan kişilerde bulurlar. Ancak akrep burcu erkekleri ile de mükemmel bir aşk yaşayabilirler.

Terazi 

Terazi kadınları koç ve yengeç burcu erkeklerle ideal aşklar yaşarken evlilikte koç erkekleri ve başak burcu erkekleri daha ideal bir eş olarak karşılarına çıkar. En iyi arkadaşları ise başak ve balık burcu olan kişiler arasından çıkar.

Akrep

Akrep kadınlarının favorisi yengeç burcu erkekleridir. Akrep burcu yengeç burcu ile hem ideal aşk yaşar hem de mutlu bir evlilik geçirir. Ayrıca bu iki burç çok iyi arkadaş da olabilir. Evlilikte ise balık burcu erkekleri de ideal bir eş olabilir.

Yay

Yay kadınları oğlak burcu erkeklerle ideal aşklar yaşarken evlilikte kova, yay ve koç erkekleri ile mutlu olurlar. En iyi arkadaşları ise yay burcu olan kişiler arasından çıkar.

Oğlak 

Oğlak kadınları aşkta boğa, başak ve yay burcu erkeklerini tercih ederlerken evlilikte aslan ve boğa burcu erkekleri daha ideal bir eş olarak karşılarına çıkar. En iyi arkadaşları ise yine aslan burcu olan kişiler arasından çıkar.

Kova 

Kova kadınları en iyi arkadaşlarını terazi burcu olanlar arasından seçer.Evlilikte ise ikizler veya yay erkekleri ile mutlu olurlar. Aşkta başak ve akrep erkekleri mükemmel bir aşıktır onlar için.

Balık 

Balık kadınları için en ideal aşık balık burcu arasından çıkar. Evlilikte ise yay burcu erkekleri aradıkları eştir. En iyi arkadaşlıkları ise terazi ve yay burcu olan kişilerle yaşarlar.

Advertorial
Ana Sayfa | Reklam | Künye | İletişim
Copyright © 2011 Her Hakkı Saklıdır.
Diğer Projelerimiz: