Önce Kadın, Sadece Kadın...

Etkileyici Olmanın Yolları...
14.02.2013 Perşembe 18:32

Sizin için önemli olan biriyle buluşacaksınız ve onu etkilemek istiyorsunuz. Peki ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Etkileyici Olmanın Yolları...

Sizin için önemli olan biriyle buluşucaksınız ve buluşmada onu etkilemek istiyorsunuz. Bunun için önce onu etkileyen şeyin ne olduğunu bilmeniz gerekiyor.  Konuşmanız, giyiminiz ve kendine güveniniz onu etkileyen asıl unsurlar.

HAZIRLIKLI OLUN

Başkalarını etkilemenin ilk yolu kendiniz etkilemektir. Öncelikle kendinizi beğenmeniz gerekiyor. Eğer kendinizi beğenmiyor ve çekici bulmuyorsanız bir erkeği etkilemeniz neredeyse imkansız. Kendinizi çekici bulmak içinse giyiminize dikkat etmeniz, parfüm kullanmanız, rahat tavırlar sergilemeniz ve iç çamaşırlarınıza da özen göstermeniz gerekiyor.  Bunları yaparak özgüveninizi yakalayabilirsiniz.

KENDİNİZ OLUN

Çekici olmanın en önemli etkenlerinden biri kendiniz olmaktır. Onun sevdiği şeyleri yapmamalı veya onun için hazırlanmamalısınız. Yapacağınız herşeyi ne olursa olsun kendiniz için yapmalısınız. Doğal olmalısınız.  Erkekler her zaman rahat tavırlar  sergileyen, kendi olan doğal kadınlardan daha çok etkileniyorlar. Bu, onlara çok çekici geliyor.

NE GİYELİM?

Önemli bir randevuda hatlarınızı ortaya çıkaran, teninizi çok fazla göstermeyen, diz altı bir elbise çok uygun olacaktır. Unutmamanız gerekense dekoltenizi tek bir yönde kullanmanız gerektiği. Sade parçalar giyerek yüz güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Unutmayın ilk izlenim her zaman çok önemlidir.

DOĞRU KELİMELER

Karşınızdaki kişiyle bir ilişki kuracaksanız konuşma tarzınız ve kullandığınız sözcükler ilişkiye yön verecektir. Ona romantik kelimeler kullanabilir, cinsel oalrak etkilemek istiyorsanız kulağına baştan çıkarıcı kelimeler fısıldayabilirsiniz.

VÜCUT DİLİ

Baştan çıkarmak için vücut dili olmazsa olmazlardan. Sevgilinizi baştan çıkarmak istiyorsanız vücut dilini iyi kullanmanız gerekiyor. Eğer onu istiyorsanız küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Davranışlarınızla onu istediğinizi belli edin. Göz teması kurun ve bunu bırakmayın.

Advertorial
Ana Sayfa | Reklam | Künye | İletişim
Copyright © 2011 Her Hakkı Saklıdır.
Diğer Projelerimiz: