Önce Kadın, Sadece Kadın...

Erkeklerin Hoşlandığı Seks Oyunları
29.01.2013 Salı 15:50

Her erkeğin bir yoğurt yeme şekli vardır. İşin içine bir de astroloji ve burçlar girdiğinde pek çok gerçek sır olmaktan çıkmaktadır.

Erkeklerin Hoşlandığı Seks Oyunları

Koç
Patronluk taslamayı seven baskın bir erkek tipidir. O sizi seyrederken, yavaş yavaş kıyafetlerinizi çıkarın ve sonrasında gece boyunca kendinizi ona teslim edin.

Boğa
Venüs’ün etkisinde olan erkeğiniz seksi iç çamaşırları giymenizden ve kendinize özen göstermenizden çok hoşlanır. Yakınlaştığınız anlarda saçlarını okşayıp, en çok zevk aldığı yer olan boynuna dokunmanızı öneriyoruz.

İkizler
Yatakta iki tarafın da zevk alması ikizler erkeği için son derece önemlidir. Yumuşak dokunuşlarla onu fazlasıyla rahatlatabilirsiniz.

Yengeç
Yatakta kontrol edilmek ve yönlendirilmek ister. Ellerini bağlayın ve kontrolü ele alın. Seks hayatınızın bu ateşli erkek sayesinde mükemmel olacağını söylemek mümkündür.

Aslan
Aslan erkeği yatakta kontrolü elinden hiçbir koşulda bırakmaz. Ancak arada bir ve çok abartıya kaçmadan onu yönlendirip, ne kadar zevk aldığınızı belli edebilirsiniz. İltifat etmeniz gururunu okşayıp, sizinle daha yakından ilgilenmesini sağlayacaktır.

Başak
Geç saate kadar çalıştığında iş yerine götürmek gibi sevimli sürprizler yapın. Sevgilisinin kadınsı kıyafetler giymesini seven Başak erkeği kendine güvenir ama sık sık onu ne kadar sevdiğinizi ve güvendiğinizi duymaktan da zevk alır. Sizi mutlu ettiğini bilmesi bu konudaki motivasyonunu arttırır.

Terazi
Terazi erkeği, fiziksel olarak çok duyarlı ve dayanıklıdır. O yüzden boynundan başlayarak bütün vücudunu öpmenizden büyük zevk alacaktır. Kısaca önsevişmeden hoşlanan bir erkekle karşı karşıya olduğunuzu söyleyebiliriz.

Akrep
Akrep erkeği yatakta genellikle yavaş hareketlerle uyarılmak ister. Onun üstündeki giysileri yavaş yavaş çıkarırken size dokunmasına izin verin. Zaten sonrasında kontrolü eline alacağını ve sizi mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapacağını göreceksiniz.

Yay
Yay erkeğini heyecanlandırmanın kuralı, oyuncu ve yaratıcı davranışlar sergilemektir. Yeniliklere açık olduğu için öğrendiğiniz yeni pozisyonları onunla deneyebilirsiniz.

Oğlak
Yatakta da çalışma hayatında olduğu gibi iddialı olduğu zannedilse de, o kendine hükmedilmesini sever. Sizi öpmek için eğildiğinde, hafifçe alt dudağını ısırıp, ayakta sevişmek için onu duvara doğru itin. Seksteki beklentilerinizi ona belli ettiğiniz için minnettar olacaktır.

Kova
Seksi geliştiren yaratıcı fikirler onu tahrik eder. Yatakta kontrolün kendisinde olmasını ister. Sanal ilişkiler onu heyecanlandırdığından gerçek hayattan kopmaması için arada bir onu uyarmanız iyi olabilir.

Balık
Balık erkeği kendisine oyunlar oynanmasına bayılır. Sevgilinizi evinizde yemeğe davet edin ve kapıyı onu heyecanlandıracak bir kıyafetle açın. Bu kadarını yaptığınıza göre sonrasında sizi yönlendireceğinden emin olabilirsiniz.

Advertorial
Ana Sayfa | Reklam | Künye | İletişim
Copyright © 2011 Her Hakkı Saklıdır.
Diğer Projelerimiz: