Önce Kadın, Sadece Kadın...

Erkekleri Çıldırtan Hassas Noktalar
05.01.2013 Cumartesi 14:03

Erkek arkadaşınız ile birlikteyken onu daha çok mutlu etmek istiyorsunuz. Erkeklerin hassas noktalarını bularak onları çıldırtabilirsiniz.

Erkekleri Çıldırtan Hassas Noktalar

Saç Derisi

Saç derimizde bir sürü salgı bezi bulunur. Yorgun bir günün ardında onun saçı ile oynamanız çok hoşuna gidecektir. Yumuşak ve nazik dokunuşlarla enerjisine kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Çene ve yanak

Yanaklar vücudumuzun en yumuşak yerlerindendir. Erkekler tıraş oldukları için çene ve yanak bölümleri hassastır. Nazik ve yavaş bir şekilde parmaklarınız ile erkek arkadaşınızın yanakları ve çenesi ile oynayın. Bütün günün stresini üzerinden anında atacaktır.

Kulaklar

Kulaklar fazlasıyla hassas bölgelerimizdendir. Kulak memesine, hafifçe öpücükler kondurun ve ısırın. Değişim kesinlikle fark edeceksiniz.

Boyun

Boynumuz, vücudumuzun en One of the most cinsel istek uyandıran yerlerindendir. Erkek arkadaşınıza boyun masajı yapın ve hafifçe ısırın, bu onu çılgına çevirecektir.

Parmaklar

Parmaklar, en hassas yerlerimizden. Erkeklerin hassas noktalarından olan parmakları, onun ilgisini çekebilmek için kullanabilirsiniz. İlk olarak elini tutun ve avuç içini okşayın. Sonra parmaklarına küçük öpücükler kondurabilirsiniz.

Karnı

Erkek arkadaşınızın ister baklavaları olsun ister yumuşak bir göbeği, karın kaslarının olduğu yer onun için hassas noktalardan. Parmak uçlarınız ile göbek deliğinin çevresinde daireler çizin ve öpün. Bu ondan büyük bir etki yaratacaktır.

 Göğüs

Göğsünü masaj yapmanız onu hemen uyandıracaktır. Göğüs uçlarında sinirler olduğu için oraya uyguladığınız herhangi bir temas onu tahrik edecektir.

Kalp

Kalp vücudumuzdaki en önemli yumuşak noktamız. Sevgilinizin kulağına onu ne kadar sevdiğinizi ve onla çok mutlu olduğunuzu fısıldayın. Kendisini size dokunmaktan alamayacak.

Advertorial
Ana Sayfa | Reklam | Künye | İletişim
Copyright © 2011 Her Hakkı Saklıdır.
Diğer Projelerimiz: