Önce Kadın, Sadece Kadın...

Erkeği Mutlu Etmenin Yolları
20.01.2013 Pazar 21:48

Bir erkeğe sevdiğini söylemesi her zaman için zor gelmiştir. Erkekler bunu daha çok hareketleri ve tavırları ile belli etmekten hoşlanırlar. Peki erkeği mutlu etmenin yolları nelerdir?

Erkeği Mutlu Etmenin Yolları

ERKEK NASIL MUTLU OLUR?

Bir erkeğe sevdiğini söylemesi her zaman için zor gelmiştir.Bunun erkekler daha çok hareketleri ve tavırları ile belli etmekten hoşlanırlar.Erkeğin doğasında bu düşünce olduğu için değiştirmek çok zordur.Bu yüzden erkeğin bu yapısını değiştirmek yerine erkeği kendinize ayak uydurabilirsiniz ve onun kuralları ile oynayabilirsiniz.

Erkekleri mutlu ederek sizi sevdiğini ifade eden davranışlar sergilemesine neden olabilir ve erkeğin sevgi sözcüklerini dilinden dökmesine neden olabilir.Erkeklerin söylediği bazı kelimeler ve hareketler ile aşklarını söylemelerine şaşırabilirsiniz ama bu 4 hareketin kesinlikle çekici olduğuna bizi ikna ettiler.

Erkek arkadaşınızın gizlice gülümsemesini sağlayan yaptığınız küçük şeyler var. Ama her zaman tahmin ettiğiniz şeyler değiller.

ÖZENLE GİYİNİP MAKYAJ YAPTIĞINIZI İZLEMEK

Bayanların makyaj yapması erkeklere işkence gibi gelebili fakat onları izlemek erkekleri büyüler. Bayanların havlu ile oturup, aynanın karşısına geçim makyaj yapmalarının erkeklere sevimli gelen bir yanı vardır. Dışarı çıkmadan önce ya da sabahları sizi izleyebilmesi için kapıyı aralık bırakın.kadinca.net

ÇEKİCİ OLDUĞUNU SÖYLEMEK

Bayanlar güzel göründükleri zaman mutlu olurlar. Aynı şekilde erkeklerde güzel göründüklerini duymaktan memnun olurlar. Erkek arkadaşınızın fiziksel varlığının farkına varın, ona seksi bir söz söyleyin ya da ona sarılın.

SESSİZLİĞİN TADINA VARMAK

Bazen erkekler sessizdir. Bu onların üzgün olduğunu göstermez aksine mutlu oldukları zaman susarlar. Sessizliğiniz ilişkinizdeki güven duygusunu yansıtır.

TAVSİYELERİ DİNLEMEK

Bayanlar iş, arkadaş ya aileleri ile ilgileri konuştuklarında erkekler onları destekleyici şekilde dinleyip konuşmaları gerektiklerini bilirler. Ama gerçek ya da değil erkekler çoğu problemin bir çözümü olduğuna inanırlar. Yani bayanlar herhangi bir ikileme düştüklerinde erkekler onlara tavsiyede bulunurlar. Eğer bu önerileri dikkate alırsanız bu erkekler için çok önemlidir çünkü onlara güvendiğinizi kanıtlamış olursunuz.


Kaynak: kadinca.us

Advertorial
Ana Sayfa | Reklam | Künye | İletişim
Copyright © 2011 Her Hakkı Saklıdır.
Diğer Projelerimiz: