Önce Kadın, Sadece Kadın...

En Muhteşem Pozisyonlar
24.01.2013 Perşembe 13:38

Seks genel olarak zevk veren bir durum olsa da, seks sırasında uygulanacak bazı pozisyonlar hem kadının hem erkeğin aklını başından alır ve çok daha fazla zevk verir.

En Muhteşem Pozisyonlar

Kelebek: Kadının yatak kenarında arkası erkeğe dönük şekilde dizlerini üstüne çökmesi ve erkeğin kadının arkasına geçerek ilişkiye girmeleri pozisyonudur. Bir süre sonra kadın bacaklarını havaya kaldırarak erkeğin omuzlarına dayayarak kalçasını havaya kaldırır ve bu sırada rahim ağzında haz oldukça fazla olacaktır.

Hizalanmış Pozisyon: Kadının altta erkeğin üstte olduğu misyoner pozisyonda erkeğin kadının içine girmesi sonrasında kadının bacaklarını düz bir şekilde birleştirerek erkeğin bacaklarının arasına sokması ve erkeğin bu sırada iyice derine ilerleyerek klitorise baskı yapacak şekilde kendini kadına yakınlaştırması pozisyonu oldukça orgazm tetikleyicidir.

Halka İle Germe: Kadın ister altta olsun ister üstte erkeğin içine girdiği sırada baş parmağını ve işaret parmağını birleştirerek bir halka oluşturur. Bu halka şekli ile penisi aşağı doğru gerer ve bu sırada cinsel birleşme devam etmektedir. Bu erkeğin çok daha fazla zevk almasını sağlayacaktır.

Tezgah Pozisyonu: Mutfak tezgahı veya masa her ikisi de bunun için uygundur. Önemli olan erkeğin penis hizasına uygunluğudur, yani bacak boyuna. Kadının masa veya tezgah üzerine ters veya düz bir şekilde uzanması ve erkeğin kadının içine girerek kadını istediği kadar kendine çekip itebilmesi şeklinde olur. Bu sırada hem kadın hem erkek çok rahat pozisyonlarda olacaklarından tamamen aldıkları zevke odaklanacaklardır.

Kucakta Makas: Çoğunluğu kadının kontrolünde olan bir pozisyondur. Erkek bacaklarını dizden kırar şekilde sırt üstü yatar. Bu sırada kadın erkeğin kucağına daha doğrusu bacaklarının arasına oturur ancak bir bacağını erkeğin bacaklarına doğru diğer bacağını ise yan tarafa doğru açar.Kadının erkeği içine alması şeklinde devam eden pozisyon hem kadın hem erkek için oldukça uyarıcıdır.

Ayakta: Cinsel bağın yanında duygusal bağıda arttıran bir pozisyondur. Her iki cinste ayaktayken erkek hafif çömelerek kadının içine girer ve yükselir. Çiftin birbirlerine sıkıca sarılmasını sağlayan bir pozisyondur.

V: Klitorisin klitoris tepesi arasında kaldığı ve Venüs tepesi tarafından çevrelendiği bölge adeta V harfini andırır. Kadının cinsel birleşme veya oral seks sırasında orta ve işaret parmaklarını V şeklinde tutarak klitoris tepelerini ayırması şekli kadın için oldukça haz verici olacaktır.

Mola Ver Ve Salla: Birleşmeye birkaç saniye ara vererek erkeğin penisini kadının klitorisine vurması, sürtmesi ve hafifçe dokunması şeklinde olur. Bunu kadın erkeğin penisini kavrayarak da yapabilir.

Popo Uyarısı: Kadın erkeği yüzüstü yatırarak her iki eli ile kalçalarını ters yönlere hareket ettirerek ovabilir. Bu sırada anüs bölgesine denk gelecek baş parmağı hafifçe anüsü uyarmakta kullanabilir. Bazı erkekler bundan oldukça zevk alır ve daha fazlasını ister, bu durumda kadın ileri gitmekten çekinmemelidir.

Bacaklarla Sarma: Kadının ilişki sırasında erkeği belinden kavraması, tek bacağını omzuna çıkartması, erkeğin omzuna iki bacağını birden koyması ve erkeğin bu sırada kadını ayak bileklerinden tutarak bacaklarını açıp kapatması veya germesi her iki cins içinde oldukça zevk vericidir.

Advertorial
Ana Sayfa | Reklam | Künye | İletişim
Copyright © 2011 Her Hakkı Saklıdır.
Diğer Projelerimiz: