Önce Kadın, Sadece Kadın...

Baştan Çıkaran 20 Öpüşme Stili
23.02.2013 Cumartesi 15:32

Partneriniz ile farklı bir deneyim yaşamak için birden fazla öpüşme şekli var. 20 değişik stili öğrenerek aşk hayatınızı renklendirebilirsiniz.

Baştan Çıkaran 20 Öpüşme Stili

Bir klasik Fransız Öpücüğü

Fransızlar için aşk insanlarının denmesinin başlıca nedeni bu öpüşme stili.  En bilinen stillerden olan Fransız öpücüğü,bir klasik. Bu öpüşme şekli sevgililerin birbirini öperken dillerini kullanmasını da içeriyor.

Tek dudak öpücüğü

Bu stilde partnerlerin sadece bir dudakta odaklanıyor. Nazik ve sevgi dolu bu öpücükte yavaş ve kibar olmalısınız.

Kelebek öpücüğü

Bu öpücük, aşırı romantik ve duygusal anlar için mükemmel bir stil. Kelebeğin kanatları gibi zarif ve tüy gibi hafif olması bu öpücüğün özelliği.

Kulağından öpün

Kulak memesi, insanların en tahrik olduğu yerden biri. Eğer partnerinizi canlandırmak istiyorsanız dudaklarından değil, kulaklarından başlayın.

Dudak Parlatıcısı

Burada yapmanız gereken en beğendiğiniz dudak parlatıcısını kullanmanız.  Abartmadan az miktarda sürün ve sevgilinizi öpün. Dudaklarınızın görüntüsü onun hoşuna gidecektir.

Örümcek adam öpücüğü

Herkes örümcek adam filmindeki örümcek adamın baş aşağı asılı dururken kız arkadaşı tarafından öpüldüğü sahneyi hatırlıyordur. Bu tersten olan öpücük sevgilinizi heyecanlandıracaktır. Sevgiliniz uzanırken onun tersinden olacak şekilde öpün, karşılığını alacaksınız.

Isıtan öpücük

Eskimolar, partnerlerini öpmeden önce burunlarını birbirlerine sürüyormuş. Sizde sevgilinizi öpmeden önce bu şekilde şirin ve sevgi dolu bir jest yapabilirsiniz.

Zor günün ardındaki öpücük

Partneriniz zor bir gün geçirdikten sonra ev geldiğinde onu öpücüklerle karşılayın.

Öpücüklerle rahatlatın

Sevgiliniz yorgun bir şekilde uzanıyorsa onun göğsünü veya sırtını öpücüklere boğun. Emin olun yorgunluğunu unutacaktır.

Nefesiniz ile öpün

Sevgilinizin boynunu ve göğsüne dudaklarınızı bastırın ve hafifçe nefesinizi verin. Sıcak nefesiniz onu canlandıracak ve baştan çıkaracaktır.

Vampire dönüşün

Kendinizi vampir gibi hissedin ve onu boynunu sert olmayan bir şekilde hafif ısırın ve sonrada öpün. Onu heyecanlandıracaktır.

Aromalı öpücük

Kendinize en sevdiğiniz içkinizi hazırlayın. Ondan bir yudum aldıktan sonra sevgilinizi öpün böylelikle ağzınızdaki tat ona geçecektir.

Öpücük yollayın

Sevgilinizi yolcu ederken size baktığında ona öpücük yollayın. Böylelikle mutlu bir şekilde güne başlamış olacak.

Alnından öpün

Sevgilinizin mutsuz veya üzgün olduğu bir zamanda onun kucağına oturun ve alnından öpün. Onu düşündüğünüzü ve sevdiğinizi anlayacaktır.

Şaşırtan öpücük

Sevgilinizin düşünmediği bir zamanda onu koltuğa veya duvara yaslayın ve ateşli bir öpücük verin. Şaşkınlığını üstünden atar atmaz karşılığını verecektir.

Dondurmalı öpücük

Dudaklarınızın sevgilinizin en sevdiği dondurmaya batırın ve onu öpün. Dudaklarınızı temizlemeyi bitirince eğlenceli bir gece sizi bekliyor olacak.

Burnundan öpün

Sevgiliniz yaramazlık veya çok tatlı bir davranış sergilediğinde burnuna öpücük kondurun. Sevildiğini bilecektir.

Yağmurda öpün

Yağmur altınsa sevgiliniz ile birlikte yürümekten daha romantik bir şey olamaz. Yağmurlu bir günde birlikteyken onu öpün ve ıslanmayı dert etmeyin. Eminiz ki bayılacaksınız.

Uyarıcı öpücük

Dudaklarınızı hafif bir şekilde sevgilinizin dudaklarına değdirin ve geri çekin. Gagalamak gibi olan bu öpücük sevgilinizi uyaracak ve daha fazlası için yalvarmasını sağlayacaktır.

Çilekli öpücük

Bir kaç tane çilek alın ve ısırdıktan sonra dudaklarınıza sürün. Onu öptüğünüzde kendisini dudaklarınızdan ayıramayacak.

Advertorial
Ana Sayfa | Reklam | Künye | İletişim
Copyright © 2011 Her Hakkı Saklıdır.
Diğer Projelerimiz: