Önce Kadın, Sadece Kadın...

8 İşaret İle Sizden Hoşlandığını Anlayın
09.01.2013 Çarşamba 16:31

Sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanız için papatya fallarına ihtiyacınız yok. 8 işaret ile anlayabilirsiniz

8 İşaret İle Sizden Hoşlandığını Anlayın

Erkekler, hoşlandıkları kadınlara farklı davranırlar. Bu davranışları öğrenerek, bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilirsiniz.

Size öncelik verirler

Bir erkek, maç izlemek veya arkadaşları ile takılmak yerine sizinle olmayı tercih ediyorsa sizi yoğun hisler besliyordur. Sizden hoşlanıyorsa, sizinle zaman geçirmek için her türlü fırsatı değerlendirir.

Göz teması kurarlar

Eğer biri sizden hoşlanıyorsa sizinle konuşurken veya başka bir şey yaparken sürekli göz teması kurar. Normalden daha uzun süre sizin ile göz temasında kalması o erkeğin sizden hoşlandığını gösterir.

Sizi dinlerler

Erkekler sabırsız kişilerdir. Eğer sizin anlattıklarınızı sıkılmadan dinliyorlarsa size önem veriyorlar demektir. Erkekler hoşlandıkları kadınların hakkında her şeyi öğrenmek isterler.  Ne kadar konuştuğunuzun hiç bir önemi yok.

Sürekli temas halindeyse

Bir erkek sizden hoşlanıyorsa, size dokunmak için her türlü bahaneyi kullanacaktır. Konuşurken omzunuza dokunması veya size sarılması sizin ile ilgilendiği anlamına gelir. Tabi bir tek size böyle davranıyorsa, eğer her kadına böyle yaklaşıyorsa bu onun karakteridir.

İltifat ediyor

Size sürekli iltifat eden ve bunu samimi bir şekilde yapan erkek büyük ihtimalle size karşı bir şeyler hissediyordur. Yeni saç modelinizi yada aldığınız elbiseyi anlaması ve bir şey söylemesi size olan dikkatini gösterir.

Sizinle şakalaşıyor

Sizi her gördüğünde gülümseyen ve sizinde gülmeniz için şakalar yapan erkek, size karşı boş değildir. Minik normal durumları komikleştirebiliyor ve sürekli sizin ile şakalaşıyorsa büyük ihtimalle sizden hoşlanıyor.

Sürekli size bakıyor

Her ona baktığınızda size bakarken yakalıyorsanız bu önemli bir işarettir. İnsanlar hoşlandıkları insandan gözlerini alamaz, bu yüzden size baktığının farkında bile olmayabilir ancak istem dışı sürekli sizi izliyordur.

Sırlarını sizinle paylaşıyor

Bir erkek karşısındaki kadına en küçük sırlarını bile söylüyorsa ona güveniyor ve bir şeyler hissediyordur. Sizden hoşlandığı için sizin her şeyinizi bilmek istemesi gibi sizinde onunla ilgili her şeyi öğrenmenizi ister.

Advertorial
Ana Sayfa | Reklam | Künye | İletişim
Copyright © 2011 Her Hakkı Saklıdır.
Diğer Projelerimiz: