Önce Kadın, Sadece Kadın...

2012-2013 Saç Modelleri
21.12.2012 Cuma 14:59

Bu sene 1960 yıllardan fırlamış at kuyrukları ve topuzlar sezonun en önemli saç modellerinden ikisi topuzla yapılan saçlarda gösterişli şık taçlar ve taşlar takılırken at kuyrugununuda saç aksesuarları trend.

2012-2013 Saç Modelleri

Kadınlar için bir sezon yeni bir saç modeli demektir. Mevsimler değişirken bizde yeni saç modellerini sizin için ele aldık.
Bu sene 1960 yıllardan fırlamış at kuyrukları ve topuzlar sezonun en önemli saç modellerinden topuzla yapılan saçlarda gösterişli şık taçlar ve taşlar takılırken at kuyrugununuda saç aksesuarlarını kullanmanızı tavsiye ederim. Metal ve file tokalar şimdilerde saç aksesuarlarında en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor ve bu aksesuarlarla farkınızı ortaya koymak mümkün.

SAÇ ÖRGÜSÜ
Hiçbir zaman modası geçmeyen saç örgüleri kadınların önemli kurtarıcıları arasında. Hemen her tarza ve her ortama uydurulabilecek saç örgüleri sayesinde basit dokunuşlarla şık görünme şansınız var.

AT KUYRUĞU
Atkuyruğu her zaman trend olma özelliğine sahiptir. Heryerde sizi asil ve şık göstermek için kurtarıcı bu modeli uygulamak için saçınızı tepeden toplayın, ister yarım ister parça parça atkuyruğunuzu oluşturun ama sezonun trendi olan bu modeli sakın atlamayalım.

TOPUZ
Saçlarda topuz modası hiç bitmiyor. Yıllar geçse de kadınlar her dönem ve her mekanda topuz saçları kullanmayı sürdürüyor.Bu yılda dagınık ve balerin topuzları saçlarımızda yerini alacak.

Advertorial
Etiketler: saç modelleri ,   saç modeli ,   saç ,   model ,  
Ana Sayfa | Reklam | Künye | İletişim
Copyright © 2011 Her Hakkı Saklıdır.
Diğer Projelerimiz: